+

Delegaci Okręgowi

Delegaci Okręgowi na V kadencję  na lata 2018-2022

1 ANTONOWICZ BARBARA
2 BACA STEFAN
3 BADURA KRZYSZTOF
4 BAGDZIŃSKI SEBASTIAN
5 BAŃSKA GRAŻYNA
6 BIK STEFANIA
7 BIZON ANDRZEJ
8 BIZON-GÓRECKA JADWIGA
9 BOBKOWSKI JAROSŁAW
10 BORECKI JACEK
11 BRĄŻKIEWICZ ZDZISŁAW
12 BROMIRSKI WOJCIECH
13 BUJAK LESZEK
14 BUZALSKA AURELIA
15 BUZALSKI MICHAŁ
16 CHMIELEWSKI ANDRZEJ
17 CHOJNACKI KAZIMIERZ
18 CIECHANÓW MAREK
19 DĄBROWSKA KATARZYNA
20 DĄBROWSKI WOJCIECH
21 DUDEK KRZYSZTOF
22 FILIPCZAK ANDRZEJ
23 GAJKOWSKI ROMAN
24 GŁADYKOWSKI FRANCISZEK
25 GONCZERZEWICZ PAWEŁ
26 GÓRECKI JAROSŁAW
27 GRAMZA JÓZEF
28 GROCHOCKI PAWEŁ
29 GUŚPIEL RÓŻA
30 IWIŃSKI MAREK
31 JANIAK TOMASZ
32 JANISZEWSKI BŁAŻEJ
33 JELINSKA DANUTA
34 JÓZEFOWICZ ANNA
35 KALINOWSKI STEFAN
36 KAMIŃSKI JACEK
37 KANIEWSKA JADWIGA
38 KASPERKIEWICZ TOMASZ
39 KIEWEL KRZYSZTOF
40 KLATECKI WOJCIECH
41 KŁOPOTEK ARKADIUSZ
42 KOLENDA ADAM
43 KOŁODZIEJ JACEK
44 KOŁOSOWSKI KRZYSZTOF
45 KONIECZKA SŁAWOMIR
46 KRAJEWSKI MACIEJ
47 KRZYŻANOWSKI MAREK
48 KUCHARSKI GRZEGORZ
49 KUFEL EWA
50 KULERSKI RADOSŁAW
51 LIPKOWSKI MARIAN
52 LUBIENIECKI ZBIGNIEW
53 MAJKA ANNA
54 MANCEWICZ WIESŁAW
55 MATYSEK JANUSZ
56 MIKLAS JACEK
57 MIKLAS MICHAŁ
58 MIKLAS WŁODZIMIERZ
59 MISIAK  EDYTA
60 MORCZYŃSKI DARIUSZ
61 MROZIŃSKI WŁODZIMIERZ
62 MUSZARSKI JERZY
63 MYŚLIWIEC ANDRZEJ
64 NAKIELSKA MAGDALENA
65 NAKONOWSKI PIOTR
66 OLEJNICZAK ADAM
67 ORŁOWSKI RYSZARD
68 PASTWA ROMAN
69 PĄCZEK HENRYK
70 PERLIK WIESŁAW
71 PIENIASZEK ALEKSANDRA
72 PIENIASZEK WIESŁAW
73 PIKUŁA ROMAN
74 PIOTROWIAK PAWEŁ
75 PLUTA MAREK
76 PODHORECKI ADAM
77 PRYWIŃSKI JERZY
78 PRZYBYLSKI ADAM
79 PRZYBYSZ BRONISŁAW
80 RÓŻYCKI ZENON
81 RYBAK ZBIGNIEW
82 RYGIELSKI PAWEŁ
83 RZYTELEWSKI MAREK
84 SIERADZKI  JACEK
85 SIUDA JAN
86 SMENTEK EDWARD
87 SMOCZYŃSKI WŁODZIMIERZ
88 SOBCZAK-PIĄSTKA JUSTYNA
89 STANIEWSKI ZENON
90 STAROŃ GRAŻYNA
91 STASZAK RENATA
92 STASZAK SZYMON
93 STASZAK TOMASZ
94 STAWIŃSKI KRZYSZTOF
95 STĘPIEŃ JAN
96 STOLARCZUK-GUZIK DANUTA
97 STRUMIK KRZYSZTOF
98 ŚLESIŃSKI MIROSŁAW
99 TARATUTA ROBERT
100 TARGAŃSKA BARBARA
101 WAŁDOWSKI ANDRZEJ
102 WIDLAS SŁAWOMIR
103 WIESE TOMASZ
104 WINOGRODZKI JACEK
105 WIŚNIEWSKI STANISŁAW
106 ZAJĄCZKOWSKI MIROSŁAW
107 ZIEMBA STANISŁAW
108 ZIÓŁKOWSKI JÓZEF
109 ZIÓŁKOWSKI  PAWEŁ
110 ŻÓŁTOWSKA BEATA
111 ŻÓŁTOWSKI MAREK


Delegaci Okręgowi na IV kadencję  na lata 2014-2018

1 ANTONOWICZ BARBARA
2 ARSZYŃSKI JERZY
3 BACA STEFAN
4 BADURA KRZYSZTOF
5 BARYS MAREK
6 BIK STEFANIA
7 BIZON ANDRZEJ
8 BIZON-GÓRECKA JADWIGA
9 BOBKOWSKI JAROSŁAW
10 BORECKI JACEK
11 BRĄŻKIEWICZ ZDZISŁAW
12 BROMIRSKI WOJCIECH
13 BRONKAU BRUNO
14 BUZALSKA AURELIA
15 BUZALSKI MICHAŁ
16 CHMIELEWSKI ANDRZEJ
17 CHOJNACKI KAZIMIERZ
18 CZAPCZYK ZDZISŁAW
19 DĄBROWSKA KATARZYNA
20 DĄBROWSKI WOJCIECH
21 DEPA TADEUSZ
22 DUDEK KRZYSZTOF
23 ECKERT EDWIN
24 FILANOWSKI ZYGFRYD
25 FILIPCZAK ANDRZEJ
26 GAJKOWSKI ROMAN
27 GŁADYKOWSKI FRANCISZEK
28 GŁOWACKI MAREK
29 GNIADZIK JAN
30 GONCZERZEWICZ PAWEŁ
31 GÓRECKI JAROSŁAW
32 GREGORCZYK ZBIGNIEW
33 GROCHOCKI PAWEŁ
34 GRZESIAK ANDRZEJ
35 GUŚPIEL RÓŻA
36 GUZIK  JAN
37 IWIŃSKI MAREK
38 JAGIELSKI PIOTR
39 JANISZEWSKI BŁAŻEJ
40 JELINSKA DANUTA
41 JÓZEFOWICZ ANNA
42 KALINOWSKI STEFAN
43 KAMIŃSKI JACEK
44 KANIEWSKA JADWIGA
45 KASPERKIEWICZ TOMASZ
46 KLATECKI WOJCIECH
47 KŁOPOTEK ARKADIUSZ
48 KOLENDA ADAM
49 KOŁODZIEJ JACEK
50 KOŁOSOWSKI KRZYSZTOF
51 KONIECZKA SŁAWOMIR
52 KONIECZNY DANUTA
53 KOWALCZYK JAKUB
54 KRAJEWSKI MACIEJ
55 KRZYŻANOWSKI MAREK
56 KUFEL EWA
57 LIPKOWSKI MARIAN
58 LUBIENIECKI ZBIGNIEW
59 ŁUSZYŃSKI WIESŁAW
60 MANCEWICZ WIESŁAW
61 MANKIEWICZ PIOTR
62 MAŃKOWSKI ANDRZEJ
63 MARCINIAK ZDZISŁAW
64 MIKLAS WŁODZIMIERZ
65 MORCZYŃSKI DARIUSZ
66 MOWIŃSKI JERZY
67 MROZIŃSKI WŁODZIMIERZ
68 MUSZARSKI JERZY
69 MYŚLIWIEC ANDRZEJ
70 NAGÓRSKI OLGIERD
71 NAKIELSKA MAGDALENA
72 NAKONOWSKI PIOTR
73 NOWAK ANDRZEJ
74 OLEJNICZAK ADAM
75 ORŁOWSKI RYSZARD
76 PARFIENOWICZ PIOTR
77 PASTWA ROMAN
78 PĄCZEK HENRYK
79 PERLIK WIESŁAW
80 PIENIASZEK ALEKSANDRA
81 PIOTROWIAK PAWEŁ
82 PLUTA MAREK
83 PODHORECKI ADAM
84 PRYWIŃSKI JERZY
85 PRZYBYLSKI WITOLD
86 PRZYBYLSKI ADAM
87 PRZYBYSZ BRONISŁAW
88 RYBAK ZBIGNIEW
89 RYGIELSKI PAWEŁ
90 SAŁACKI  JERZY
91 SENTOWSKI JAROSŁAW
92 SIERADZKI  JACEK
93 SIUDA JAN
94 SMENTEK EDWARD
95 SMOCZYŃSKI WŁODZIMIERZ
96 SOBCZAK-PIĄSTKA JUSTYNA
97 STANDO KRZYSZTOF
98 STASZAK RENATA
99 STASZAK TOMASZ
100 STOLARCZUK-GUZIK DANUTA
101 SZCZESIK CZESŁAW
102 ŚLESIŃSKI MIROSŁAW
103 TABACZYŃSKI KAROL
104 TARGAŃSKA BARBARA
105 WAŁDOWSKI ANDRZEJ
106 WINOGRODZKI JACEK
107 WIŚNIEWSKI MACIEJ
108 WOLIŃSKI TADEUSZ
109 ZAJĄCZKOWSKI MIROSŁAW
110 ZIEMBA STANISŁAW
111 ZYGMUNTOWICZ ZYGMUNT
112 ŻÓŁTOWSKA BEATA
113 ŻÓŁTOWSKI MAREK