+

Zaproszenie do udziału w przyszłorocznej Konferencji Naukowo-Technicznej KONSTRUKCJE SPRĘŻONE KS2021.

Data rozpoczęcia szkolenia: 12 maja 2022

KS2021_Komunikat_1

Wyrażamy nadzieję, że niezależne od nas warunki, które jeszcze w chwili obecnej utrudniają realizację spotkań na żywo, do najbliższej wiosny wygasną.
Liczymy na pełną możliwość przeprowadzenia Konferencji w sposób stacjonarny. Szansa powrotu do tradycyjnie rozumianej formy obrad, dyskusji, rozmów w kuluarach oraz wydarzeń towarzyszących będzie niewątpliwą przyjemnością dla Organizatorów, jak również dla Uczestników Wydarzenia.
Zapraszamy w dniach 12-13 maja 2022 do Krakowa.
Już teraz prosimy o zaplanowanie swojego uczestnictwa, a w szczególności zapraszamy do przedstawienia Państwa prac w czasie Konferencji. Zarówno prace naukowe, nowe projekty, jak i ciekawe realizacje są prowadzone nieprzerwanie. Jesteśmy przekonani, że w Państwa aktualnych zadaniach znajduje się wiele ciekawych tematów, których prezentacja w ramach obrad KS2021 będzie ciekawym wkładem i przedmiotem zarówno prezentacji, jak i dyskusji.

W załączonym do niniejszej wiadomości Komunikacie nr 1 przekazujemy wszystkie szczegółowe informacje o wydarzeniu. W szczególności prosimy o zwrócenie uwagi na termin zgłaszania streszczeń, które w grudniu 2021 zamierzamy poddać ocenie przez Komitet Naukowy Konferencji. Zapraszamy do zgłaszania propozycji artykułów i oczekujemy naszego spotkania w maju 2022 w Krakowie.