Oferta pracy: kierownik budowy – Grupa KWK (miejsce pracy: Świebodzin)

KWK Construction Sp. z o.o. ogłasza nabór kandydatów na stanowisko: kierownik budowy. Miejsce pracy: Świebodzin.

Obecnie do naszego działu Generalnego Wykonawstwa poszukujemy pracownika na stanowisko:
Kierownik Budowy

Opis stanowiska:
Organizacja placu budowy

Zarządzanie inwestycją zgodnie z przepisami prawa budowlanego, przyjętą specyfikacją
techniczną, oraz warunkami umowy i uzgodnieniami

Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż

Nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości i terminowości, odbiór robót

Nadzór i koordynacja prac projektowych

Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy

Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót

Wybór podwykonawców

Negocjowanie umów z podwykonawcami

Udział w procesie ofertowania

Bieżąca analiza i rozliczenie kosztów budowy

Koordynacja budżetu projektu, sprawozdania finansowe

Utrzymywanie relacji z Inwestorem

Sporządzanie i kontrola bieżącej korespondencji i spraw formalnych.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe budowlane

Minimum 5letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w tym doświadczenie na
stanowisku kierownika budowy w realizacji minimum 2 robót budowlanych w tym:

minimum 1 roboty budowlanej zrealizowanej w budynku użyteczności publicznej oraz minimum
1 roboty budowlanej zrealizowanej w budynku użyteczności publicznej wpisanym do rejestru
zabytków lub ewidencji zabytków

Uprawnienia budowlane do kierowania robotami o specjalności konstrukcyjnobudowlanej
bez ograniczeń

Umiejętność zarządzania zespołem

Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych
Skuteczność w realizacji celów, terminowość

Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

Prawo jazdy kat. B

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV wraz z opisem przebiegu pracy zawodowej ze szczególnym
uwzględnieniem wymaganego doświadczenia na adres email:
biuro@kwk.bydgoszcz.pl

ogłoszenie o pracę

UWAGA!

UWAGA !

29 marca 2024 r. biuro KUPOIIB będzie nieczynne,
za utrudnienia przepraszamy.