Inżynier – Specjalista/ka ds. egzaminowania na maszyny i urządzenia techniczne

Sieć Badawcza Łukasiewicz Warszawski Instytut Technologiczny
ogłasza nabór na wolne stanowisko:

Kandydat przystępujący do naboru winien spełniać następujące wymagania:

• masz wyksztalcenie wyższe techniczne z zakresu budownictwa, maszyn dla budownictwa, mechaniki i budowy maszyn, maszyn do robót ziemnych i transportu bliskiego, mechanizacji rolnictwa, eksploatacji i technologii maszyn i pojazdów, drogownictwa i górnictwa, transportu lub pokrewne,

• masz ogólną wiedzę inżynierską w zakresie mechaniki, elektrotechniki, hydrauliki,

• masz co najmniej roczne doświadczenie zawodowe związane z posiadanym wykształceniem,

• pracę traktujesz jak pasję,

• masz umiejętności obsługi komputera, szczególnie programu MS Office – Word, Excel

• jesteś otwarty na pracę z dokumentami,

• posiadasz prawo jazdy kat. B, • łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi i jesteś komunikatywny,

• pracujesz efektywnie, podejmujesz inicjatywę i jesteś samodzielny
Zakres zadań wykonywanych na danym stanowisku:
• tworzenie materiałów na potrzeby procesu egzaminowania,
• analiza norm oraz dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń,
• analiza i optymalizacja procesowych instrukcji wewnętrznych,
• wsparcie procesu audytu komisji egzaminacyjnej,
• budowanie relacji z branżą budowlaną, w szczególności z firmami budowlanymi oraz producentami maszyn i urządzeń
Informacja o warunkach pracy na stanowisku:

praca biurowa
Wymagane dokumenty aplikacyjne:

CV

• Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wymaganych dokumentów drogą elektroniczną na adres mailowy: rekrutacja@wit.lukasiewicz.gov.pl do 21 czerwca 2023 roku.
Prosimy o wpisanie jednej z niżej zamieszczonych klauzul:

• *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji niniejszego procesu rekrutacji prowadzonej przez Sieć Badawcza Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny.

• **Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb zarówno tej rekrutacji jak również jakiejkolwiek innej prowadzonej przez Sieć Badawcza Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny.

• Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych podanych w formularzu i jego załącznikach jest Sieć Badawcza Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny (adres ul. Racjonalizacji 6/8, 02-673 Warszawa, adres e-mail: rekrutacja@wit.lukasiewicz.gov.pl) a dane przetwarzane będą na potrzeby procesu rekrutacji. Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych (e-mail: dane.osobowe@wit.lukasiewicz.gov.pl). Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego, oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie jednak bez wpływu na okres przed jej cofnięciem. Na podstawie Pana/Pani danych nie podejmujemy automatycznych decyzji ani profilowania. Podanie danych jest dobrowolne jednak brak ich podania uniemożliwi nam realizowanie ww. celu. Przekazane przez Pana/Panią dane osobowe możemy udostępniać np. pracownikom odpowiedzialnym za proces rekrutacji, osobom decydującym o zatrudnieniu, kadrze kierowniczej, dostawcom usług związanych z rekrutacją, dostawcom usług informatycznych

• Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.