+

KARTA MULTISPORT DLA CZŁONKÓW KUP OIIB

Firma BENEFIT SYSTEMS S.A. zaproponowała  Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa możliwość przystąpienia do programu MULTISPORT.

Oferta skierowana jest do członków Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa i obejmuje udział w następujących programach:

MULTISPORT:

* program MultiSport umożliwia dostęp do 38 aktywności w całej Polsce, takich jak siłownia, basen, zajęcia fitness, tenis ziemny, sztuki walki, pole dance i wiele, wiele więcej! Zróżnicowana oferta wpisuje się w potrzeby każdego, niezależnie od tego, czy preferuje treningi w pojedynkę, w duecie czy w większej grupie.

* karty MultiSport Plus, MultiSport Classic oraz MultiSport Light w ramach jednej umowy – każdy może podjąć decyzję, który typ karty jest dla niego odpowiedni.

* każdy członek Izby zamawiający kartę dla siebie może wykupić dodatkowe karty:

– jedną kartę dla osoby towarzyszącej dorosłej (tj. powyżej 15. roku życia)

– dwie karty MultiSport Senior (tj. dla osób powyżej 60. roku życia)

– karty dla dzieci (tj. do 15. lub do 26. roku życia – zależnie od rodzaju karty).

 

Lista wszystkich obiektów akceptujących poszczególne typy kart dostępna jest w naszej wyszukiwarce: www.kartamultisport.pl/obiekty

CENNIK

Cennik +Zasady-korzystania-z-kart-MultiSport

KUP OIIB nie partycypuje w kosztach zakupu pakietu i nie pośredniczy w płatnościach za zakupione pakiety.

Program MultiSport ruszy od 01 marca 2023 r. (przy zebraniu odpowiedniej ilości osób).

W związku z powyższym prosimy zainteresowanych członków KUP OIIB (czynnych) o zgłoszenie chęci przystąpienia do programu na adres:kup@piib.org.pl (z podaniem imienia, nazwiska oraz numeru członkowskiego)Po przesłaniu zgłoszenia otrzymają Państwo link do rejestracji do portalu, na którym będzie możliwość samodzielnego zakupu kart. Link do rejestracji kart zostanie wysłany osobom zainteresowanym w dn. 01.02.2023 r.