+

Zaproszenie na VII Warmińsko-Mazurskie Forum Drogowe – Ostatnie dni rejestracji

Data rozpoczęcia szkolenia: 19 września 2021

W imieniu organizatorów: Polskiego Kongresu Drogowego – Komitetu Narodowego Światowego Stowarzyszenia Drogowego PIARC oraz Zarządu Dróg Wojewódzkich w Olsztynie serdecznie zapraszamy do udziału w VII Warmińsko-Mazurskim Forum Drogowym „Drogi przyszłości”. Konferencja odbędzie się w Sile obok Olsztyna w dniach 19-21 września br..

Dysponujemy ostatnimi miejscami, jeśli zechcą Państwo uczestniczyć w wydarzeniu zapraszamy do rejestracji*. Dla Państwa wygody przygotowaliśmy wydarzenie w formule hybrydowej i całe wydarzenie będzie dostępne w wersji on-line. Jeśli nie mogą być Państwo z nami na żywo zachęcamy do rejestracji na wydarzenie w formie zdalnej.

Tematem konferencji są Drogi Przyszłości. Spróbujemy zastanowić się, co możemy zrobić, by infrastruktura drogowa rozwijała się w sposób zrównoważony, będąc jednocześnie przyjazna dla rowerzystów i niechronionych użytkowników ruchu. Czy postawienie na urządzenia transportu osobistego będzie rozwiązaniem problemu? Może transport zbiorowy czy alternatywne napędy wobec silników spalinowych? W którym kierunku powinna rozwijać się branża motoryzacyjna i technologie budowy dróg? Czy wreszcie pojazdy przyszłości potrzebują dróg przyszłości?

Program konferencji i rejestracja znajdują się na stronie:

https://kongresdrogowy.pl/konferencja/156-vii-warminsko-mazurskie-forum-drogowe

Tradycyjnie w konferencji  warmińsko-mazurskiej  udział   wezmą drogowcy z zarządów wszystkich kategorii, przedstawiciele świata nauki i biznesu.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Biurem Organizacyjnym: e-mail: biuro@kongresdrogowy.pl, tel. 605 200 214.