+

„Wizyta techniczna na budowie Biurowca spółki farmaceutycznej NEUCA” w Toruniu, 28 listopada 2018 roku (środa) w godz. 15.00-17.00

Data rozpoczęcia szkolenia: 28 listopada 2018

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie dla członków Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, które będzie miało charakter:

„Wizyty technicznej na budowie Biurowca spółki farmaceutycznej NEUCA”, powstającej przy ul. Fortecznej, w przemysłowej części toruńskiego JAR-u.

Neuca, największa w Polsce firma handlująca lekami i dostarczająca je do aptek w całej Polsce musi mieć odpowiednią sieć dystrybucji. Obecnie ma cztery magazyny centralne:  w Gądkach pod Poznaniem, Ołtarzewie pod W-wą, Katowicach i Wrocławiu. Z nich leki są dowożone do mniejszych magazynów oraz bezpośrednio do niektórych aptek. Pod koniec 2019 r. będzie miała w Toruniu nową siedzibę na   ul. Fortecznej.

  • I etap inwestycji polegał na budowie 5-go magazynu centralnego (o powierzchni 17 tys. m kw.)
  • II etap inwestycji to wykonanie przyległych parkingów i niezbędnej infrastruktury.
  • III etap inwestycji to budowa budynku biurowego przez warszawską firmę Erbud (wartość inwestycji 91 mln zł.) – który chcemy obejrzeć w trakcie realizacji.

Szkolenie odbędzie się w Toruniu w dniu 28 listopada 2018 roku (środa)   w godz. 1500-1700 na budowie biurowca spółki farmaceutycznej.

Zbiórka uczestników na ul. Fortecznej 35-37 w Toruniu na budowie biurowca Grupy NEUCA SA.

Serdecznie zapraszamy i prosimy o zgłaszanie uczestnictwa do 26 listopada 2018 r. do Biura Izby na  nr tel. 52/ 366-70-50 lub 52/366-70-53,  

lub na adres e-mail szkolenia@kup.piib.org.pl

 

Uwaga! 

Decyduje kolejność zgłoszeń!  Liczba miejsc ograniczona!

 

UWAGA!

UWAGA!!! – ZMIANA W SYSTEMIE SKŁADANIA WNIOSKÓW O NADANIE UPRAWNIEŃ BUDOWLANYCH

INFORMACJA DLA OSÓB SKŁADAJĄCYCH WNIOSKI O NADANIE UPRAWNIEŃ BUDOWLANYCH

Po zarejestrowaniu do portalu PIIB, należy w portalu wybrać TERMIN (datę i godzinę)

złożenia kompletu dokumentów.

×