+

Seminarium Kujawsko-Pomorskie z cyklu: Instalacje Elektryczne i Automatyka Budynków

Data rozpoczęcia szkolenia: 11 lutego 2020

Zapraszamy na  Seminarium Kujawsko-Pomorskie z cyklu: Instalacje Elektryczne i Automatyka Budynków, które odbędzie się w dniu 12.02.2020r. w Bydgoszczy w Hotelu Słoneczny Młyn przy ul. Jagiellońskiej 96.

 

Warunki udziału:

Wstęp bezpłatny – warunkiem udziału jest otrzymanie zaproszenia, zapoznanie  się z programem i potwierdzenie chęci uczestnictwa telefonicznie lub mailowo podając pełną nazwę firmy, imię i nazwisko, stanowisko zajmowane w firmie oraz numer NIP. Przypominamy, że ilość miejsc jest ograniczona i liczy się kolejność zgłoszeń.

Termin zgłoszeń upływa we wtorek (11.02.2020) o godzinie 14.00 lub w momencie wyczerpania się miejsc. Potwierdzenia telefoniczne przyjmujemy od poniedziałku do piątku od godziny 8.00 do 15.50.

 

Poniżej znajduje się szczegółowy program wydarzenia, prosimy zapoznać się z przygotowanymi tematami.

 

PROGRAM SEMINARIUM

POBIERZ ZAPROSZENIE

 

  

 

UWAGA!

UWAGA!!! ZMIANA TERMINU EGZAMINU NA UPRAWNIENIA BUDOWLANE W SESJI WIOSENNEJ!!!

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną w kraju oraz wprowadzeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej przez Rząd RP od piątku, czyli od 20 marca br. aż do odwołania, stanu epidemii wywołanego zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, zachodzi konieczność przełożenia terminu egzaminu w sesji wiosennej, która zgodnie z planem miała rozpocząć się egzaminem pisemnym w dniu 22 maja 2020 r. o godz. 10.00.

Przewidywany nowy termin egzaminu to 4 WRZEŚNIA 2020 r.

 

 

×