+

„Odwodnienia grawitacyjne i zabezpieczenia antyzapachowe od dachu po piwnice” Bydgoszcz 19.11.2019

Data rozpoczęcia szkolenia: 19 listopada 2019

 

Zaproszenie!

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie dla członków Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa na temat:

Odwodnienia grawitacyjne i zabezpieczenia antyzapachowe od dachu po piwnice” z prezentacją multimedialną produktów na wewnętrznej sieci sanitarnej, skierowane do projektantów IS, którego inicjatorem jest Firma HL Hutterer&Lechner GmbH zajmująca się produkcją grawitacyjnych systemów odwodnień budynku od dachu po piwnice.

 

Program szkolenia:

  1. Omówienie w skrócie zakresu oferty produktów HL w formie prezentacji multimedialnej:

            Syfony do kondensatu i skroplin

            Zawory napowietrzające

            Klapy zwrotne

            Przejścia szczelne

            Wpusty rynnowe

            Wpusty podłogowe w tym „suchy” syfon.

 

  1. Szczegółowe omówienie trzech grup produktów:

            Wpusty dachowe + odwodnienia awaryjne dachów

            Wpusty balkonowe i tarasowe + wpusty attykowe

            Wpusty parkingowe (podwórzowe)

 

  1. Omówienie parametrów technicznych, informacje dotyczące projektowania, wyposażenia dodatkowego, sposobu doboru i kompletacji rozwiązań do różnorakich układów warstw dachu, tarasu czy podłoża.

Produkty HL to grawitacyjne systemy odwodnienia budynku – od piwnicy po dach – bardzo szeroka oferta dodatkowych elementów daje nam praktycznie nieograniczone możliwości konfiguracji odwodnienia i dostosowania go do projektu architektonicznego.  Urządzenia przeciwzalewowe, zabezpieczenie przed wydostawaniem się „zapachów” na skutek wyschnięcia syfonów.

 

Szkolenie odbędzie się w Bydgoszczy  w dniu  19 listopada 2019 roku (wtorek)  w godz. 1500-1700  , w sali Eventowej na I piętrze Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa ul. K. Gotowskiego 6.

Serdecznie zapraszamy i prosimy o zgłaszanie uczestnictwa do Biura Izby na   nr tel. 52/ 366-70-50 lub 52/366-70-53,   na adres e-mail szkolenia@kup.piib.org.pl

 

UWAGA!

UWAGA!!! ZMIANA TERMINU EGZAMINU NA UPRAWNIENIA BUDOWLANE W SESJI WIOSENNEJ!!!

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną w kraju oraz wprowadzeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej przez Rząd RP od piątku, czyli od 20 marca br. aż do odwołania, stanu epidemii wywołanego zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, zachodzi konieczność przełożenia terminu egzaminu w sesji wiosennej, która zgodnie z planem miała rozpocząć się egzaminem pisemnym w dniu 22 maja 2020 r. o godz. 10.00.

Przewidywany nowy termin egzaminu to 4 WRZEŚNIA 2020 r.

 

 

×