+

BRAK WOLNYCH MIEJSC !! „Ochrona przeciwwilgociowa i przeciwgrzybiczna w budownictwie” Bydgoszcz 29.01.2020

Data rozpoczęcia szkolenia: 29 stycznia 2020

Zaproszenie!

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie dla członków Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa na temat:

„Ochrona przeciwwilgociowa i przeciwgrzybiczna w budownictwie”, którego inicjatorem jest Firma REMMERS Polska Sp. z o. o., będąca liderem na rynku materiałów do kompleksowej ochrony przeciwgrzybicznej i przeciwwilgociowej budynków współczesnych i zabytkowych.

Celem szkolenia będzie analiza problemów występujących na budynkach, wskazanie przyczyn tych problemów  oraz sposoby ich eliminacji przy:

  1. Naprawie balkonów i tarasów (przyczyny degradacji),
  2. Procesach starzeniowych w systemach ociepleń – bezciśnieniowe metody czyszczenia i zabezpieczania elewacji przeciwko wpływom korozji biologicznej (ochrona przed korozją),
  3. Hydroizolacje w budownictwie współczesnym (poziome, pionowe od zewnątrz oraz od wnętrza budynku),
  4. Hydroizolacje w budownictwie zabytkowym (poziome, pionowe od zewnątrz oraz od wnętrza budynku),
  5. Renowacja budownictwa zabytkowego (elewacje murowe oraz tynkowe).

Końcową częścią szkolenia będzie pokazanie materiałów jakie Firma REMMERS Polska na podstawie postawionej diagnozy, przewidziała do rozwiązania konkretnego problemu.

Prowadzącymi  szkolenie są specjaliści reprezentujący Firmę REMMERS Polska:

 

 

Szkolenie odbędzie się 29 stycznia 2020 roku (środa) w Bydgoszczy  w siedzibie Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa,   ul. K. Gotowskiego 6, sala Eventowa, I piętro, w godz. 13.00 – 17.00.

Serdecznie zapraszamy i prosimy o zgłaszanie uczestnictwa do Biura Izby na  nr tel. 52/ 366-70-50 lub 52/366-70-53,   na adres e-mail szkolenia@kup.piib.org.pl

UWAGA!

UWAGA!!! ZMIANA TERMINU EGZAMINU NA UPRAWNIENIA BUDOWLANE W SESJI WIOSENNEJ!!!

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną w kraju oraz wprowadzeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej przez Rząd RP od piątku, czyli od 20 marca br. aż do odwołania, stanu epidemii wywołanego zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, zachodzi konieczność przełożenia terminu egzaminu w sesji wiosennej, która zgodnie z planem miała rozpocząć się egzaminem pisemnym w dniu 22 maja 2020 r. o godz. 10.00.

Przewidywany nowy termin egzaminu to 4 WRZEŚNIA 2020 r.

 

 

×