+

„Neutralność klimatyczna w budownictwie” w dn. 18 maja 2021 r. (wtorek)

Data rozpoczęcia szkolenia: 18 maja 2021

ZAPRASZAMY na szkolenie ON-LINE

 Kujawsko – Pomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa zaprasza wszystkich członków Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa na bezpłatne szkolenie organizowane  w trybie  ON-LINE, w formie bezpośredniej transmisji internetowej za pośrednictwem serwisu internetowego, na temat:    Neutralność klimatyczna w budownictwie” .

Szkolenie organizowane jest przy współudziale PZITS O/Toruń, Regionalnej Agencji Poszanowania Energii i Środowiska.

Szkolenie odbędzie się w dn. 18 maja 2021 r. (wtorek) w godz.  12:00  – 16:00

Aby wziąć udział w szkoleniu ON-LINE pt.:, „Neutralność klimatyczna w budownictwie” w dniu 18.05.2021 r., należy zarejestrować się poprzez portal PIIB (https://portal.piib.org.pl), podając swój numer członkowski i hasło.

lub klikając w poniższy link:

https://portal.piib.org.pl/szkolenia-online/0df575b0-a66c-11eb-8f4e-552bea9f96d1/zapisz

Podczas  szkolenia zostaną omówione następujące zagadnienia:

  1. Technologie prowadzące do zeroemisyjnych budynków – ogólna analiza zagadnienia pod kątem diagnozy problemu, kryterium energii pierwotnej i jej wpływ na skuteczność energetyczną budynków, minimalizowania śladu węglowego energii zużytej w budynkach oraz na wybudowanie budynku. 

Prelegent dr inż. Arkadiusz Węglarz – Adiunkt na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej, doradca Zarządu ds. Gospodarki Niskoemisyjnej     w Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A., Wiceprezes Zarządu Zrzeszenia Audytów Energetycznych.

  1. Wyzwania w zakresie zarządzania energią w budynkach w których zastosowano systemy OZE – poprawa efektywności energetycznej budynków odgrywa kluczowe znaczenie w osiągnięciu ambitnego celu neutralności emisyjnej do 2050 roku, zgodnie ze strategią Europejskiego Zielonego Ładu. Jednak nawet najlepiej ocieplony budynek z hybrydowymi źródłami OZE nie da nam oczekiwanych efektów ekologicznych oraz ekonomicznych w sytuacji, w której jest nieodpowiednio zarządzany.

Trendy rozwojowe w  tym zakresie, dobre praktyki oraz wyzwania zaprezentuje   dr inż. Adam Mroziński – Adiunkt na Wydziale Inżynierii Mechanicznej UTP   w Bydgoszczy, Dyrektor Transferu Technologii i Interdyscyplinarnego Centrum Odnawialnych Źródeł Energii przy UTP  

w Bydgoszczy.

Przypominamy, że szkolenia ON-LINE organizowane przez Okręgowe Izby Inżynierów Budownictwa odbywają się poprzez platformę ClickMeeting,

a rejestracja na transmisję wybranego szkolenia odbywa się w portalu PIIB: www.portal.piib.org.pl.

Natomiast strona https://portal.piib.org.pl/aktualne-szkolenia pokazuje najbliższe szkolenia (do 14 dni), które odbędą się jako szkolenia on-line

i również tutaj można zapisać się na wybrane szkolenie.

 

O udziale w danym wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń.

 

UWAGA!

Biuro Izby zamknięte dla interesantów od 14 października 2020 r.

Szanowni Państwo, Członkowie KUP OIIB,

w związku z zaistniałą sytuacją sanitarno-epidemiologiczną w trosce o Państwa oraz pracowników zdrowie i bezpieczeństwo informujemy, że od 14 października 2020 r do odwołania BIURO KUP OIIB w Bydgoszczy i w punktach konsultacyjnych będą zamknięte dla interesantów do odwołania.

Większość spraw można załatwić drogą elektroniczną lub telefonicznie:

Sekretariat Biura KUPOIIB
tel. 52 366 70 50 (centrala) , 52 366 70 51  , tel. kom 518 310 572 , e-mail: kup@piib.org.pl

Dział Członkowski
Numer wewnętrzny: 57, tel. bezpośredni:  52 366 70 57, tel. kom. 501 393 166

Okręgowa Komisja Kwalifikacyjna
Numer wewnętrzny: 52, tel. bezpośredni 52 366 70 52, tel.kom 502 347 432

W sprawach nagłych prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty w Biurze KUPOIIB. Przy wejściu do Biura Izby, po lewej stronie znajduje się dzwonek. W czasie spotkania przyjmowana osoba ma obowiązek posiadać maskę zasłaniającą twarz lub przyłbicę. Po wejściu na teren biura KUPOIIB należy zdezynfekować dłonie przy użyciu środków czystości udostępnionych przez KUPOIIB.

Przedmiotowa sytuacja jest rozwojowa dlatego też dalsze nasze reakcje będą adekwatne do bieżących komunikatów podawanych przez Rząd i odpowiednie instytucje państwowe oraz służby sanitarne.

 

×