+

„Kompleksowe rozwiązania na dachy zielone oraz pokrycia dachów płaskich, dachów zielonych”. Bydgoszcz 22.10.2019

Data rozpoczęcia szkolenia: 22 października 2019

 

 

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie dla członków Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa na temat:

„Kompleksowe rozwiązania na dachy zielone oraz pokrycia dachów płaskich,
dachów zielonych”,
które odbędzie się w  Bydgoszczy  w dniu 22.10.2019 r. (wtorek), godz. 1300-1700 w sali Eventowej, w siedzibie Izby,

I piętro  ul. K. Gotowskiego (dawna ul. B. Rumińskiego 6),

 

W programie szkolenia – przedstawienie Firm: SaarGummi Construction, Optigruen, ZIDA.

  • Firma SaarGummi Construction jest wiodącym niemieckim producentem EPDM-u  NovoProof ® służącym jako pokrycie dachów płaskich ( zamiast tradycyjnej papy czy membrany pcv), dachów odwróconych, dachów zielonych, tarasów, balkonów, zbiorników wodnych.

Materiał ten charakteryzuje się 50-letnią trwałością, a specjalna technika łączenia sprawia, że istnieje możliwość całorocznej pracy na tym materiale.

Obecnie na rynku EPDM jest najlepszym materiałem na superszczelne pokrycia dachów płaskich.

 

  • Firma Optigruen international AG jest jedną z wiodących firm w branży zazieleniania dachów. Ponad 30 letnie doświadczenie w zakładaniu dachów umożliwiło opracowanie rozwiązań technicznych, które stosowane są na dachach ekstensywnych, intensywnych, komunikacyjnych oraz skośnych na całym świecie. Firma oferuje profesjonalne doradztwo techniczne na każdym etapie powstawania dachu. Szeroka sieć firm partnerskich zajmuje się również wykonywaniem dachów na terenie całego kraju.
  • Firma ZIDA Sp. z o.o. to producent wysokiej jakości wulkanicznych substratów do dachów zielonych. Substraty wulkaniczne ZIDA oparte na tufie wulkanicznym i czystych składnikach organicznych gwarantują bezproblemową eksploatację dachu zielonego przez długie lata. Firma oferuje pełne wsparcie dla swoich partnerów: usługi projektowania, konsultacje projektowe, szkolenia dla wykonawców, badania  i ekspertyzy oraz serwis powykonawczy umożliwiający przedłużenie gwarancji na dachy systemowe nawet do 10 lat.

 

Serdecznie zapraszamy i prosimy o zgłaszanie uczestnictwa do Biura Izby na  nr tel. 52/ 366-70-50 lub 52/366-70-53,  

lub na adres e-mail szkolenia@kup.piib.org.pl

UWAGA!

UWAGA!!! ZMIANA TERMINU EGZAMINU NA UPRAWNIENIA BUDOWLANE W SESJI WIOSENNEJ!!!

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną w kraju oraz wprowadzeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej przez Rząd RP od piątku, czyli od 20 marca br. aż do odwołania, stanu epidemii wywołanego zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, zachodzi konieczność przełożenia terminu egzaminu w sesji wiosennej, która zgodnie z planem miała rozpocząć się egzaminem pisemnym w dniu 22 maja 2020 r. o godz. 10.00.

Przewidywany nowy termin egzaminu to 4 WRZEŚNIA 2020 r.

 

 

×