Specjalista ds. wyk. modeli hydraulicznych sieci wodociągowych i kanalizacji sanitarnej – Bydgoszcz

 Miejsce pracy: Bydgoszcz

Dla spółki usługowej w Bydgoszczy poszukujemy Specjalisty ds. Wykonywania Modeli Hydraulicznych Sieci Wodociągowych i Kanalizacji Sanitarnej.

Zakres obowiązków

  • Opracowywanie nowych i aktualizacja istniejących modeli hydrodynamicznych sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej
  • Współpraca z projektantami przy opiniowaniu rozwiązań projektowych pod względem hydrauliki sieci
  • Wykonywanie bilansu istniejącego i prognozowanego zapotrzebowania na wodę i odbiór ścieków oraz analiz technicznych systemu wod-kan
  • Współpraca z działami eksploatacyjnymi pod kątem analiz na potrzeby zrzutów, wyłączeń, przebudów i doboru urządzeń
  • Współpraca z działami wewnętrznymi spółki przy określaniu wytycznych do warunków technicznych na
    budowę i przebudowę sieci wod-kan
Poszukiwane kompetencje

  • wykształcenie wyższe na kierunku Inżynieria środowiska
  • doświadczenie w opracowywaniu modeli hydraulicznych w zakresie sieci wodociągowych i / lub kanalizacyjnych
  • umiejętność obsługi programów EPANET i SWMM, mile widziana znajomość Bentley WaterGEMS i SewerGEMS lub Mike URBAN
Oferujemy
  • pracę w nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej 120-letniej tradycji
  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • przyjazny system adaptacji i szkoleń, szerokie możliwości rozwoju zawodowego

 Link do formularza aplikacji: https://corsonhr.elevato.net/pl/specjalista-ds-wyk-modeli-hydraulicznych-sieci-wodociagowych-i-kanalizacji-sanitarnej-bydgoszcz,ja,268

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795.

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

,,Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez Administratora Danych Osobowych, którym jest: Corson s.c. (dalej CorsonHR) z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Przemysłowej 4A lok. 315 (kod pocztowy: 85-758), e-mail: info@corson.pl w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Specjalisty ds. Wykonywania Modeli Hydraulicznych Sieci Wodociągowych i Kanalizacji Sanitarnej. Wyrażam także zgodę na przekazanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.”

UWAGA!

UWAGA !

29 marca 2024 r. biuro KUPOIIB będzie nieczynne,
za utrudnienia przepraszamy.