+

ŻYCZENIA Z OKAZJI MIĘDZYNARODOWEGO DNIA KOBIET

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet wszystkim paniom pracującym w branży budowlanej składamy życzenia sukcesów i spełnienia zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Zawód inżyniera budownictwa stereotypowo uznawany jest za „męski” – według statystyk jedynie 12% osób pracujących w tej branży stanowią kobiety. Mimo to dziś kobiety na budowie cieszą się autorytetem równym mężczyznom, co zawdzięczają głównie swojemu profesjonalizmowi. Wszystkim kobietom – inżynierom budownictwa życzymy, by ich praca oceniana była wyłącznie przez ich wiedzę i kompetencje, a nie płeć.
Przy okazji święta kobiet zachęcamy do lektury wywiadu z przewodniczącą Okręgowej Rady KUP OIIB mgr inż. Renatą Staszak, który ukazał się na portalu „Murator Plus”: https://www.muratorplus.pl/…/autorytet-uzyskuje-sie…

UWAGA!

Biuro Izby zamknięte dla interesantów od 14 października 2020 r.

Szanowni Państwo, Członkowie KUP OIIB,

w związku z zaistniałą sytuacją sanitarno-epidemiologiczną w trosce o Państwa oraz pracowników zdrowie i bezpieczeństwo informujemy, że od 14 października 2020 r do odwołania BIURO KUP OIIB w Bydgoszczy i w punktach konsultacyjnych będą zamknięte dla interesantów do odwołania.

Większość spraw można załatwić drogą elektroniczną lub telefonicznie:

Sekretariat Biura KUPOIIB
tel. 52 366 70 50 (centrala) , 52 366 70 51  , tel. kom 518 310 572 , e-mail: kup@piib.org.pl

Dział Członkowski
Numer wewnętrzny: 57, tel. bezpośredni:  52 366 70 57, tel. kom. 501 393 166

Okręgowa Komisja Kwalifikacyjna
Numer wewnętrzny: 52, tel. bezpośredni 52 366 70 52, tel.kom 502 347 432

W sprawach nagłych prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty w Biurze KUPOIIB. Przy wejściu do Biura Izby, po lewej stronie znajduje się dzwonek. W czasie spotkania przyjmowana osoba ma obowiązek posiadać maskę zasłaniającą twarz lub przyłbicę. Po wejściu na teren biura KUPOIIB należy zdezynfekować dłonie przy użyciu środków czystości udostępnionych przez KUPOIIB.

Przedmiotowa sytuacja jest rozwojowa dlatego też dalsze nasze reakcje będą adekwatne do bieżących komunikatów podawanych przez Rząd i odpowiednie instytucje państwowe oraz służby sanitarne.

 

×