+

Zaproszenie konferencja ‚Przejazdy kolejowo-drogowe 2022

W imieniu Fundacji Pro Kolej oraz spółki Doradztwo Kolejowe sp. z o.o. zapraszam serdecznie na VIII edycję konferencji „Przejazdy kolejowo-drogowe – problemy i rozwiązania”. Wydarzenie odbędzie się 12 września w Warszawie (Akademia Leona Koźmińskiego, ul. Jagiellońska 57).

Na program konferencji „Przejazdy kolejowo-drogowe 2022” składać się będzie cykl prezentacji i dyskusji dotyczących m.in. regulacji definiujących zadania i odpowiedzialność zarządców infrastruktury, współczynnika wypadkowości i skutecznych instrumentów poprawiających bezpieczeństwo efektywność i czytelność oznakowania przejazdów, innowacji w projektowaniu, budowie i zabezpieczeniu skrzyżowań dróg i kolei, identyfikacji zagrożeń i zarządzania sytuacjami kryzysowymi towarzyszącymi wypadkom, komunikacji i przekazu medialnego dot. wypadków na przejazdach kolejowo-drogowych.

Konferencja ma charakter odpłatny. Koszt udziału to 400 zł + VAT (od każdej zgłoszonej osoby).
W przypadku przedstawicieli samorządu terytorialnego oraz zarządców infrastruktury kolejowej i drogowej opłata wynosi 200 zł + VAT (od każdej zgłoszonej osoby).

Agenda wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie:

https://kolej365.pl/przejazdy-kolejowo-drogowe-2022/

W przypadku dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu.