+

Warsztaty BIM

o cyklu 18-tu szkoleń oraz 6-ciu specjalistycznych warsztatach BIM organizowanych w ramach XVIII Targów ELEKTROTECHNIKA 2020, XXVIII Targów ŚWIATŁO 2020 i X Wystawy TELETECHNIKA 2020.
Cel – przekazanie kompendium wiedzy na najbardziej aktualne tematy z zakresu instalacji elektrycznych, teletechnicznych, OZE oraz przepisów prawa budowlanego.

Program i rejestracja on-line tutaj
Data: 5-7 lutego 2020 r.

Miejsce: Warszawa, EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, tuż za Dworcem Warszawa Zachodnia (dogodny dojazd z terenu całej Polski)

Tematyka została specjalnie dobrana do potrzeb projektanta, inspektora nadzoru i kierownika robót.
Wykładowcy praktycy, interesująca forma przekazu, odpowiedzi na pytania uczestników.
Dla członków PIIB udział w szkoleniach jest bezpłatny. Na udział w specjalistycznych warsztatach BIM (małe grupy z instruktorem) członkowie PIIB otrzymują specjalną zniżkę.

Udział w szkoleniach uprawnia do bezpłatnego wejścia na Targi – ponad 400 wystawców, 4 hale wystawowe 13 tys. m2, bogata oferta pokazowo-wystawowa systemów, aparatury, urządzeń i rozwiązań dla sieci energetycznych, instalacji elektrycznych, instalacji teletechnicznych, elektromobilności, OZE i oświetlenia.
Na terenie targowym takżeprofesjonalne warsztaty pomiarowe, organizowane przez firmę SONEL, z zakresu badań ochronnych i bezpieczeństwa instalacji elektrycznych, badań termowizyjnych oraz badań natężenia oświetlenia.
Zapisy i harmonogram na www.elektroinstalacje.pl

UWAGA!

UWAGA! BIURO KUP OIIB W DN. 14.08.2020 R. NIECZYNNE

Informujemy, że w dniu 14 sierpnia 2020 r. Biuro Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa będzie nieczynne.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy!

×