+

Szkolenie dla użytkowników serwisu prawnego LEX

Szanowni Państwo,

 

Specjalnie dla członków Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa wydawnictwo Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. przygotowało bezpłatne szkolenie w zakresie obsługi i nowych funkcjonalności serwisu Lex (dawniej Serwis Budowlany). Nowa i znacznie rozszerzona wersja systemu jest dostępna od kliku tygodni w portalu PIIB. Dostęp do starszej wersji systemu, tj. Serwisu Budowlanego będzie możliwy do końca września br. W związku z tym, w miesiącu wrześniu dla zainteresowanych użytkowników serwisu prawnego LEX, zaplanowano dwa terminy szkoleń.

 
Zależy nam, aby korzystanie z systemu LEX było dla Państwa łatwe i efektywne, dlatego przygotowaliśmy specjalnie dla członków Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa bezpłatne sprofilowane szkolenie online.
 
Przygotowaliśmy dla Państwa dwa terminy. Każdy z Państwa może dokonać zapisu na szkolenie klikając w link obok wybranej daty i wypełniając krótki formularz rejestracyjny. Następnie na podany przez Państwo w formularzu adres e-mail zostanie przesłany link do szkolenia (w przeddzień i w dacie szkolenia). Szkolenie jest realizowane w trybie online w czasie rzeczywistym, czyli mogą Państwo w trakcie szkolenia zadawać pytania na czat. Spotkanie potrwa ok. 75-90 minut.
 
Termin pierwszy: 12.09.2019 r. godz. 15.00
Link do zapisów:
 
 
Termin drugi: 24.09.2019 r. godz. 10.00
Link do zapisów:

 

Z poważaniem
Krajowe Biuro

Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa