+

Spotkanie z Kujawsko-Pomorskim Wojewódzkim Inspektorem Nadzoru Budowlanego

W dniu 8 lutego 2021 r. w siedzibie Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa  odbyło się spotkanie z Kujawsko-Pomorskim Wojewódzkim Inspektorem Nadzoru Budowlanego mgr inż. Markiem Chorzępa. W spotkaniu wzięli udział: Renata Staszak – Przewodnicząca Rady Okręgowej KUPOIIB, Adam Podhorecki – Z-ca Przewodniczącego Rady Okręgowej KUPOIIB, Justyna Sobczak-Piąstka – Przewodnicząca Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej, Angelika Stranz – Dyrektor Biura. 

Tematem spotkania było omówienie organizacji  dnia otwartego „Budowa, eksploatacja, remont Twojego obiektu –  porozmawiaj o tym z inżynierem budownictwa”, który  jest zaplanowany w miesiącu września br. w Bydgoszczy oraz Toruniu.

UWAGA!

Biuro Izby zamknięte dla interesantów od 14 października 2020 r.

Szanowni Państwo, Członkowie KUP OIIB,

w związku z zaistniałą sytuacją sanitarno-epidemiologiczną w trosce o Państwa oraz pracowników zdrowie i bezpieczeństwo informujemy, że od 14 października 2020 r do odwołania BIURO KUP OIIB w Bydgoszczy i w punktach konsultacyjnych będą zamknięte dla interesantów do odwołania.

Większość spraw można załatwić drogą elektroniczną lub telefonicznie:

Sekretariat Biura KUPOIIB
tel. 52 366 70 50 (centrala) , 52 366 70 51  , tel. kom 518 310 572 , e-mail: kup@piib.org.pl

Dział Członkowski
Numer wewnętrzny: 57, tel. bezpośredni:  52 366 70 57, tel. kom. 501 393 166

Okręgowa Komisja Kwalifikacyjna
Numer wewnętrzny: 52, tel. bezpośredni 52 366 70 52, tel.kom 502 347 432

W sprawach nagłych prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty w Biurze KUPOIIB. Przy wejściu do Biura Izby, po lewej stronie znajduje się dzwonek. W czasie spotkania przyjmowana osoba ma obowiązek posiadać maskę zasłaniającą twarz lub przyłbicę. Po wejściu na teren biura KUPOIIB należy zdezynfekować dłonie przy użyciu środków czystości udostępnionych przez KUPOIIB.

Przedmiotowa sytuacja jest rozwojowa dlatego też dalsze nasze reakcje będą adekwatne do bieżących komunikatów podawanych przez Rząd i odpowiednie instytucje państwowe oraz służby sanitarne.

 

×