+

Pomoc prawna dla członków PIIB

Razem z naszym partnerem – ubezpieczycielem Ergo Hestia – uruchomiliśmy program „Asysta Prawna dla Inżyniera”.


Każdy członek Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa od 1 marca 2023 roku może uzyskać pomoc prawną w ramach swojego ubezpieczenia OC.

Zakres pomocy obejmuje problemy prawne dotyczące życia zawodowego inżyniera budownictwa. W szczególności prawa budowlanego, prawa administracyjnego oraz prawa cywilnego w zakresie zgodności umów związanych z procesem inwestycyjnym w budownictwie.

Członkowie Izby znajdą tam również informacje dotyczące ochrony danych osobowych w obszarach pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie.

Ergo Hestia dla lepszej obsługi inżynierów zapewnia zainteresowanym specjalny dedykowany numer telefonu 587663336 oraz adres mailowy: asystaprawnapiib@ergohestia.pl.

Asysta prawna dostępna jest w godzinach 8-20 od poniedziałku do piątku. Do uzyskania porady potrzebny jest jedynie numer polisy – 436000309376, swoje dane osobowe i nr członkowski PIIB – wszystkie te informacje dostępne są w razie potrzeby w portalu członkowskim lub aplikacji PIIB.

UWAGA!

Karty MultiSport do odbioru w siedzibie izby

Szanowni Państwo!
Wszystkie karty MultiSport zakupione do 18 lutego 2023 r. są do odbioru w siedzibie izby ul.K. Gotowskiego 6. lub w punktach konsultacyjnych w Toruniu, Włocławku , Brodnicy , Inowrocławiu i Grudziądzu .   Prosimy o kontakt telefoniczny osób, które mają karty do odbioru tel.518310572, 523667050
×