+

Modernizacja energetyczna budynków- najlepsze praktyki”

Webinarium:

„Projekt mySmartLife: Modernizacja energetyczna budynków-

najlepsze praktyki”

10 marca 2020r., godz. 10:00 -11:30

Aby dołączyć do grona słuchaczy webinarium, należy kliknąć na link poniżej:

https://global.gotomeeting.com/join/877222989

W imieniu konsorcjum projektu mySMARTLife zapraszamy do udziału w webinarium nt. modernizacji energetycznej budynków w smart cities, które odbędzie się 10.03.2020r.

Smart City: Modernizacja energetyczna budynków

Trzy miasta wiodące (Lighthouse Cities) w projekcie mySMARTLife: Nantes, Hamburg oraz Helsinki przedstawią innowacyjne rozwiązania stosowane podczas działań modernizacyjnych budynków, które w Nantes są prowadzone w oparciu o platformę zorientowaną na użytkownika: mon PROJET RENOV, Hamburg pokaże proces termomodernizacyjny the Rudolf-Steiner-Schule w Hamburgu-Bergedorf, a Helsinki omówią rolę spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych w procesie modernizacji budynków w mieście.

Program webinarium:

 1. Wprowadzenie do SCIS Smart Cities Information System & Solution Guide – Przewodnik rozwiązań smart city (Yixiao Ma, Vito)
  2. Wprowadzenie do projektu mySMARTLife oraz roli miast wiodących (Lighthouse Cities) (Gabi Kaiser, Steinbeis-Europa-Zentrum)
  3. Nantes – Projekt mon PROJET RENOV: strategia modernizacji budynków (Marine Buron oraz Jonathan Lefebvre, Nantes Metropole)
  4. Modernizacja Rudolf-Steiner-Schule w Hamburgu (Margit Bonacker, konsalt)
  5. Helsinki – Modernizacja w kooperacji ze wspólnotami mieszkaniowymi (Maria Viitanen, Helsinki)
  6. Q&A (Gabi Kaiser, Steinbeis-Europa-Zentrum)

Język: angielski

 

Do usłyszenia!

Urząd Miasta Bydgoszczy – partner projektu mySMARTLife

https://www.linkedin.com/groups/13531338/

UWAGA!

UWAGA!!! ZMIANA TERMINU EGZAMINU NA UPRAWNIENIA BUDOWLANE W SESJI WIOSENNEJ!!!

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną w kraju oraz wprowadzeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej przez Rząd RP od piątku, czyli od 20 marca br. aż do odwołania, stanu epidemii wywołanego zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, zachodzi konieczność przełożenia terminu egzaminu w sesji wiosennej, która zgodnie z planem miała rozpocząć się egzaminem pisemnym w dniu 22 maja 2020 r. o godz. 10.00.

Przewidywany nowy termin egzaminu to 4 WRZEŚNIA 2020 r.

 

 

×