+

Dzień Budowlanych obwód bydgoski – sponsorzy nagród w konkursie na najlepsze prace dyplomowe za 2022 rok.

25 września 2023 r., w trakcie obchodów Dni Budowlanych w Bydgoszczy, odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu na najlepsze prace dyplomowe za 2022 r.! Obchody Dnia Budowlanych w Bydgoszczy zawsze są okazją do wyróżnienia osób wchodzących w zawód inżyniera budownictwa – najlepszych dyplomantów studiów magisterskich i inżynierskich na uczelniach technicznych z województwa kujawsko-pomorskiego.W tym roku laureaci konkursu otrzymają nagrody pieniężne, które zostały ufundowane przez sponsorów: ALSTAL Grupa Budowlana i APRO Construction jest połączeniem nowej jakości z wieloletnim doświadczeniem. Ta nowa jakość przejawia się w nowoczesnej, wykwalifikowanej kadrze zarządzającej spółką zgodnie z najnowszymi standardami. Ma to ogromny wpływ na organizację pracy i jest widoczne przede wszystkim w takich aspektach jak terminowość i jakość realizacji. Spółka jest wyspecjalizowana w kompleksowej budowie budynków wielorodzinnych, jednorodzinnych, a także usługowych. Przy współpracy z APRO Construction spółka realizuje cały proces budowlany, od przygotowania koncepcji inwestycji, poprzez nadzorowanie prac projektowych, prowadzenie wielobranżowego nadzoru budowlanego, aż po odbiór gotowych budynków. ALSTAL Grupa Budowlana to rodzinna firma budowlana ze 100-procentowym udziałem kapitału polskiego. Od 45 lat specjalizuje się w projektowaniu i generalnym wykonawstwie trudnych i wymagających inwestycji budowlanych na ternie całej Polski. W swoim portfolio ALSTAL ma wiele wykonanych szpitali, basenów, obiektów sportowych i przemysłowych, a także hotelarskich. Przedsiębiorstwo posiada sześć oddziałów zlokalizowanych na terenach realizowanych inwestycji.


UWAGA!

Uwaga wycieczka techniczna! BRAK WOLNYCH MIEJSC !!!


Zapraszamy członków Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa do udziału w organizowanej wycieczce technicznej na budowę nowego Kampusu Akademii Muzycznej w Bydgoszczy przy        

ul. Paderewskiego 34, który powstaje między ulicami Kamienną, Gdańską   i Chodkiewicza.

Zwiedzanie budowy zaplanowano na 13.06.2024 r. (czwartek)

Spotykamy się o godz.11:50 na parkingu przed sklepem AS i Parkiem Trampolin przy ul. Chodkiewicza, gdzie należy pamiętać o opłaceniu biletu parkingowego. Kaski dostaniemy na budowie. Prosimy o założenie wygodnego obuwia.

Zwiedzanie budowy odbędzie się w 15. osobowej grupie, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmuje Biuro Izby pod  nr tel. 52/ 366-70-50  lub nr tel. 518 310 572.

×