+

Cyfrowe Zarządzanie Dokumentacją Budowy Przy Użyciu Wspólnej Platformy Wymiany Danych i Informacji (CDE) – szkolenie z firmą THINKPROJECT 07.05.2020

Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w zaplanowanych w najbliższych dniach transmisjach on-line.

Szczegółową instrukcję, jak skorzystać z wykładu, znajdą Państwo po kliknięciu w temat wydarzenia. Rejestracja na transmisję odbywa się na stronie ClickMeeting za pośrednictwem formularzy zapisu znajdujących się poniżej każdego tematu wykładu oraz w szczegółach poszczególnych wydarzeń na naszej stronie internetowej.

Data: 07.05.2020 r. godz. 11:00-14:00

Prelegentci:

Paulina Kostecka – Regional Manager CEE – Paulina Kostecka pracuje dla thinkproject od 2009 r. W 2018 roku została Regional Manager w thinkproject Polska. Odpowiada także za rynek Europy Środkowo-Wschodniej. Jej celem jest wsparcie firm budowlanych w procesie cyfryzacji, dzięki dostarczaniu najlepszych rozwiązań do optymalizacji procesów. Paulina ukończyła ekonomię i studia MBA.

Monika Wałęga – Field Marketing Manager CEE – Monika Wałęga pracuje w thinkproject od 2016 roku. Odpowiada za planowanie i koordynację działań marketingowych. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w obszarze marketingu. Ukończyła Uniwersytet Warszawski na Wydziale Zarządzania.

Lena Skrzypczak – Account Manager – Lena Skrzypczak pełni obecnie funkcję Account Managera. Pracę w thinkproject rozpoczęła w 2017 roku w dziale technicznym. Zajmowała się konfiguracją i wdrożeniem platformy CDE thinkproject. Lena posiada również doświadczenie w pracy na projektach, zarówno u inwestora, jak i generalnego wykonawcy. Jako inżynier budowy i specjalista ds. dokumentacji technicznej realizowała projekt w formule zaprojektuj i zbuduj, gdzie wykorzystywana była platforma thinkproject CDE. Ukończyła Budownictwo na Politechnice Warszawskiej. Posiada uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno budowlanej

Kamil Smith – Solution Specilist CEE – Kamil Smith rozpoczął pracę w thinkproject w 2019 roku. Zajmuje się konfiguracją i wdrożeniem rozwiązań CDE do projektów na rynkach Europy Środkowo Wschodniej. Odpowiada również za wsparcie klientów. Doświadczenie w pracy na projektach zdobył, pracując w firmie świadczącej usługi konsultanta budowlanego. Studiował Budownictwo na SGGW.

Program:

 1. Czym jest construction intelligence
 2. Prezentacja rozwiązań tpCDE: 
 1. Zarządzanie Dokumentami
 2. Zarządzanie Dokumentacją Projektową
 3. Zarządzanie Formularzami Elektronicznymi
  1. Zatwierdzanie Materiałów
  2. Zapytania Projektowe
  3. Polecenia Zmiany
  4. Zatwierdzanie Podwykonawców
  5. inne
 4. Elektroniczne raporty
 5. Zarządzanie jakością z platformą tpCDE i aplikacją mobilną tpQualityApp
  1. zarzadzanie usterkami
  2. odbiory robót
  3. kontrola BHP
  4. zarządzanie zadaniami
  5. BIM na platformie tpCDE
 6. Pytania/Dyskusja

FORMULARZ ZAPISU

UWAGA!

INFORMACJA O WZNOWIENIU DZIAŁALNOŚCI STACJONARNEJ BIURA KUPOIIB

Szanowni Państwo!

Informujemy, że z dniem 05.05.2020 r. Biuro KUPOIIB wznawia przyjmowanie interesantów w siedzibie Biura.

Z uwagi na obecną sytuację prosimy o zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa, tj.

–  przyjmowanie interesantów odbywa się na parterze w sekretariacie

–  należy zachować 2 metrową odległość

– obowiązuje nakaz noszenia maseczek i rękawiczek

    (w korytarzu znajduje się płyn dezynfekujący)

–  pisma i wnioski należy składać do skrzynki znajdującej się w korytarzu Biura.

 

 

×